Bezpieczeństwo wewnętrzne

psychologia

Prawo

BezpieczeństwowewnętrzneI i II stopnia

Bezpieczeństwo wewnętrzne to wiodący kierunek w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi. Celem studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne jest przygotowanie absolwentów do pracy w wielu obszarach związanych z szeroko pojętym przeciwdziałaniem zagrożeniom w szczególności w obszarze obronności i bezpieczeństwa państwa. Studenci uczą się rozpoznawać, analizować i zwalczać zagrożenia bezpieczeństwa, zdobywając dyplom z bezpieczeństwa wewnętrznego absolwenci mają szansę uzyskania stabilnego i pewnego zatrudnienia w jednostkach administracji rządowej i samorządowej a także w służbach mundurowych takich jak Policja, Służba Więzienna, Służba Celna oraz wszelkiego rodzaju służbach i inspekcjach.

Studiując bezpieczeństwo wewnętrzne zdobędziesz wiedzę z zakresu prawa w dziedzinie bezpieczeństwa, poznasz techniki negocjacji i mediacji oraz pojęcie samoobrony czy też przymusu bezpośredniego. Poznasz również pojęcie terroryzmu, sposoby jego zwalczania i ograniczania.

Studia realizowane są z użyciem nowoczesnych form kształcenia, m.in. warsztaty, ćwiczenia, zajęcia online, a program studiów jest dostosowany do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Zajęcia prowadzone są przez praktyków – przedstawicieli służb mundurowych, prawników, pracowników sądów, którzy bazując na własnym doświadczeniu wprowadzą Cię w tematykę bezpieczeństwa.

Eksperci i specjaliści zapraszani przez Uczelnię nauczą Cię profesjonalnego wykorzystywania zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

Jeśli chcesz związać swój zawodowy los z szeroko rozumianym sektorem bezpieczeństwa wybierz bezpieczeństwo wewnętrzne i studiuj w WSBW w Łodzi!

 

Strona Główna

Kontakt

BIP

Dane kontaktowe:

WSBW w Łodzi

ul. Tuwima 22/26 p V

90-002 Łódź

tel. +48 789-100-855  PL

tel. +48 571-267-477 UKR

tel. +380-939-461-545, Ukraina (Viber, WhatsApp)

rektorat czynny:

Pn., Wt., Czw., Pt. w godz. 10:00 - 16:00